Odhaľte tajomstvo skryté v Aloe vera

Odhaľte tajomstvo skryté v Aloe vera

O rastline alove vera vedeli už v starovekom Egypte. Dôkazy o používaní v tradičnej čínskej medicíne priniesol Marco Polo. Alexander Velký kvôli nej dobyl celý ostrov. Kryštof Kolumbus vozil Aloe na svojich lodiach pri svojich objaviteľských cestách.

Pre Egypťany bola posvätnou rastlinou nesmrteľnosti. Vojakom Alexandra Veľkého zachráňovala život a hojila ich vojenská zranenia. Kryštof Kolumbus povedal: „Pre bohatstvo človeka sú nepostrádateľné štyri potraviny: pšenica, hrozno, olivy a aloe.“ Prvá ho oživí, druhá pozdvihuje jeho ducha, tretia mu prináša harmóniu a štvrtá ho uzdravuje. “ Čo je tým vzácnym tajemstvom? Zloženie.

Aloe Vera zlepšuje obeh krvi, moduluje imunitný systém a ničí patogény, zlepšuje životnosť a vstrebávanie vitamínov, normalizuje krvný tlak, pôsobí ako prevencia rakoviny a miernej cukrovky alebo prejavov alergií.
Všetko kvôli bohatému výskytu látok, ktoré sa v Aloe vyskytujú – aminokyseliny, enzýmy, phytosteroly, minerály, polysacharidy a vitamíny.

Využite zázračné zloženie Aloe Vera vo svoj prospech. V spojení s účinkami agáve a acai načerpejte vitalitu lahodným spôsobom. 😉

http://www.deluxia.sk/eshop/zdravie-a-krasa

http://deluxia.ramissio.com

Komentáre k článku

x komentované

Ďlašie články

Goji – ovocie nesmrteľnosti

Goji – ovocie nesmrteľnosti

Tieto červené diamanty sú nutrične najvýživnejším ovocím na svete a sú...

Trendoví môžu byť aj tí najmenší

Trendoví môžu byť aj tí najmenší

Detská móda IDEXE na 2. poschodí v Galérii Mlyny   Aj tí najmenší sa chcú...

Biela kufríková kabelka do každého počasia

Biela kufríková kabelka do každého počasia

Kabelka Pierre Cardin spestrí Váš outfit v každom počasí a v každom ročnom...